Skip to main content

Vytváříme platformu pro integraci inovativních technologií

Asociace ESG vytváří unikátní komunitu firem a institucí, které spojuje vize lepší budoucnosti. Naším dlouhodobým cílem je vybudovat platformou pro společnosti nabízející technologie a řešení zaměřené na udržitelnost a well-being a propojovat je s firmami usilujících o své zlepšení. Zaměřujeme se především na synergické efekt, které vznikou spojením těchto inovativních technologií dohromady a tím podporovat naše členy v jejich efektivním rozvoji.

Lidé v Asociaci ESG

Asociace ESG je tvořena týmem odborníků pohybujících se v oblasti ESG, kteří jsou přesvědčeni, že při správném a komplexním začlenění ESG standardů do podnikových strategií lze dosáhnout konkurenčního postavení, finančních výhod a také pozitivního dopadu jak na své zaměstnance, tak i na společnost a životní prostředí.

“Sledování a rozhodování se na základě dat je klíčové pro úspěšný rozvoj podnikání, věřím, že správná integrace ESG pomůže řadě českým firmám posunout se vpřed.”

Martin Látal

Mgr. Karolína Avivi Řeháčková

Absoloventka bezpečnostních studií se specializací na boj proti terorismu a státní bezpečnost na izraelské univerzitě Raichman a Cevro Institutu v Praze.

V Izraeli se kromě studií věnovala různým projektů v oblasti bezpečnosti, ale také dobrovolnolnickým činnostem a především i udržitelnosti.

Po návratu do vlasti se vydala do privátního sektoru. Nyní se věnuje tématům udržitelnosti, ESG technologiím, inovacím, digitalizaci, ale také financím.

Jakožto žena, podnikatelka, matka a někdo s netradičním zaměřením se snaží aplikovat svůj široký přehled jak na dění ve světě v oblasti bezpečnosti, tak v oblasti udržitelného podnikání.

Ing. Lenka Filipová

Martin Látal